Hledáme IT scouty!

IT scout? Možná to slyšíš poprvé a je to v pořádku. Jedná se o náš speciální název pro pozici, ve které si můžeš vydělat pěkné peníze.

Kdo je IT scout

Člověk, který je tak trochu prodejce, obchodní zástupce a dokáže dobře vystupovat. Umí skvěle popsat nabízené služby a samozřejmě je umí prodat koncovému zákazníkovi.

Jak to vypadá v praxi

Nahoď oblek, či pohodlné džíny a jdi do akce. Jsi lovec, který jako svou kořist považuje ulovení nového zákazníka. Ať se jedná o tvorbu webových stránek, vektorové a rastrové grafiky, video editace apod. Je jen na tobě, kolik nových zákazníků nám dokážeš přivést. My tě za to štědře odměníme!

Přivlastnit si provizi

Již jsi členem našeho provizního systému?

Chceš nám oznámit svou potencionální spolupráci se zákazníkem, odešli nám všechny potřebné informace, díky naší nové aplikaci.

provize až 5%

Projekt = provize

Pokud nám dohodíš zákazníka, který si například přeje vytvořit obsáhlé webové stránky s vycházející cenou 35 000 Kč, tvá provize z těchto stránek bude 1 050 Kč.
Pokud dokážeš prodat webové stránky, nebo webovou aplikaci za 75 000 Kč, dostaneš provizi 4%, tudíž 3 000 Kč. (Více informací nalezneš v našich provizních tabulkách).

Oslov své známé a přátelé

Pro začátek je nejjednodusší oslovit své známé a přátelé, zda by nevyužili našich služeb. Předej jim náš kontakt a pokud si se zákazníkem stanovíme podmínky a následně zahájíme tvorbu projektu, dostaneš slíbenou provizi dle našeho tabulkového ohodnocení provizí.

Dosahujte levelů

Možný výdělek je vypočtený cenou projektu 70 000 Kč

ZAČÁTEČNÍK

2% - 3%
výdělek: 2 100 Kč
projekty: 0 - 10

POKROČILÝ

2,5% - 3,5%
výdělek: 2 450 Kč
projekty: 10 - 18

PRO

3% - 4%
výdělek: 2 800 Kč
projekty: 18 - 25

EXPERT

4% - 5%
výdělek: 3 500 Kč
projekty: od 35

Chceš nás začít doporučovat?

Aby ses stal IT Scoutem, je potřeba se nám nejdříve ohlásit. Pro zaevidování do našeho provizního systému nám napiš na email info@ingrasol.cz. Poté ti přiřadíme speciální sériové číslo IT Scouta, které ti poslouží pro ohlašování nových provizních příležitostí v naší webové aplikaci "Nová provizní příležitost".